Your search results

Ateş Wynn Las Vegas Erkek Manikürcü Veri Cinsiyeti Önyargı Davası, Bir Kişi Olduğu İçin Ayrımcılık Yaşadığını İddia Etti

Posted by Rwaq on 17/03/2020
| Blog
| 0

State AG’den George Jepsen, Connecticut Kabilelerinin East Windsor Casino için Federal Onayına İhtiyacı Var

Doğu Windsor’da ortaklaşa bir uydu kumarhanesi inşa eden Connecticut kabileleri, hawaii’nin başsavcısının bu hafta ilan ettiği ABD İçişleri Bakanlığı (DOI) ve Hindistan İşleri Bürosu (BIA) federal onayını almalıdır.

Vali Dannel Malloy (sağda) son zamanlarda eyaletinin iki Connecticut kabilesine uydu kumarhanesi kurma yetkisi verdi. Ancak Başsavcı George Jepsen (solda), federal bir desteğin gerekli olduğunu söylüyor.

Connecticut’un evine bakan konuşmacı Joe Aresimowicz’in (D-Berlin / Southington) isteği üzerine Başsavcı George Jepsen bu hafta Mashantucket Pequot ve Mohegan Sun Kızılderililerinin oyun faaliyetlerine başlamadan önce 300 milyon dolarlık East Windsor kumarhanesinde imza atmaya ihtiyaç duyduklarını belirtti. .

“Değişikliklerin federal onayı olmadan devam etme riski değişmedi. Gerçekten de, İçişleri’nin daha sonraki olayları ve eylemleri, Devletin Kompaks kapsamındaki çıkarlarını korumak için değişikliklerin onaylanmasının şiddetle tavsiye edildiğine dair görüşümüzü tekrar teyit ediyor ‘dedi.

Son yıl, Genel Kurul 17-89 sayılı Kamu Yasasını kabul etti ve Vali Dannel Malloy (D) yasayı yasaya imzaladı. Tasarıda iki Connecticut kabilesine 2000 slot cihazı ve egemen olmayan arazide 50 ila 150 masa oyunu ile bir uydu oyun yeri inşa etme yetkisi verildi.

Tüzük, Connecticut-Massachusetts sınırı boyunca kuzeye akmaktan 960 milyon dolarlık MGM Springfield’a doğru ilerlemek için kritik olan yuvayı tutmaya yöneliktir ve bu sonbaharda başlayacak. Continue Reading

Compare Listings